COLOP CZ s.r.o.

Vítejte na stránkách COLOP CZ

Firma COLOP CZ s. r. o. byla založena v roce 1993 pod obchodním názvem STEMPEL spol. s r. o. Ke změně názvu došlo v červnu roku 2005. Zakladatelem byla společnost COLOP Stempelerzeugung Skopek, GmbH u Co.KG, jeden z nejvýznamnějších producentů samobarvicích a páskových razítek na světě, se sídlem ve Welsu v Rakousku. Sídlem firmy COLOP CZ je obec Borovany ležící 20 km jihovýchodně od Českých Budějovic.

Ihned po svém založení zaujala firma COLOP CZ mimořádné postavení ve struktuře celosvětově působící skupiny COLOP. Firma COLOP CZ převzala od mateřské společnosti část výrobního programu včetně know how a působí jako jediná zahraniční výrobní jednotka mateřské společnosti. Ve výrobním programu má COLOP CZ kompletní výrobu páskových razítek v nejrůznějších jazykových mutacích (razítka vyráběná v Borovanech jsou vyvážena, stejně jako razítka vyráběná v mateřské společnosti, do více než 120 zemí celého světa), samobarvících razítek řady Printer Line, kapesních razítek Pocket Stamp a Stamp Mouse, flash razítek EOS Line, razítkovacích podušek a náhradních polštářků do samobarvících razítek.
Obchodní činnost byla zahájena v roce 1994. Firma COLOP CZ je výhradním distributorem produktů COLOP na českém trhu.

S růstem odbytu rostly postupně i výrobní a skladovací prostory. V roce 2006 byly skladové prostory rozšířeny o novou halu o výměře více než 450 m2 a společnost navýšila počet zaměstnanců na 80.
V roce 2011 byla zahájena další etapa výstavby a v roce 2012 tak firma disponovala novými výrobními prostory o rozloze 500 m2 a skladovací plochou 180 m2. Vytvořila pracovní příležitost pro celkem 110 zaměstnanců.
Expanze firmy pokračovala v letech 2013-14, kdy byly dokončeny nové výrobní prostory s rozlohou 1400 m2 a počet zaměstnanců dosáhl 140 osob.
COLOP CZ je držitelem certifikátu ISO 9001 a je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.

Oficiálním e-shopu COLOP CZ

Vytvořte si svoje vlastní razítko na oficiálním e-shopu COLOP CZ.

COLOP COS

Pro stálé obchodní partnery

Kontakt

+420 387 981 324 [javascript protected email address]